PREDANÝ: RODINNÝ DOM, 5 izbový Potočná ulica, Košice Sever

PREDANÝ Pozemok: Cena: 320 000 €

HAPPYREALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Košice –SEVER, Potočná ulica, vynikajúca poloha v blízkom centre mesta Košice. Ideálne spojenie bývania v meste a v rodinnom dome na tichej málo frekventovanej ulici. Rodinný dom je v zachovalom stave, celý podpivničený s dvoma nadzemnými poschodiami, kde sa nachádza 5 izieb ,chodba ,predsieň, kúpeľňa ,kuchyňa ,komora a na pozemku veľká Garáž , záhrada. Všetky inžinierske siete. Lokalita ponúka bohatú občiansku vybavenosť - škôlka, škola, MHD, príroda, veľa možností na relax a oddych ,cyklocesta. Rodinný dom je vhodný aj na kancelárske priestory prípadne inú podnikateľskú činnosť.

Vážení klienti, cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie, ktorá zahŕňa: Kompletné realitné a právne poradenstvo súvisiace s postupom pri predaji, Preverenie nehnuteľnosti, Dohľad a zodpovednosť za celý priebeh od podpisu zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy až po prevod vlastníckych práv z predávajúcich na kupujúcich, Právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou: Vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrh na vklad prevodu vlastníckych práv, Notárske poplatky za overovanie podpisov, Katastrálne poplatky potrebné na prevod vlastníckych práv, - Výber katastrálnej mapy na právne účely, - Sprostredkovanie súdno-znaleckého posudku, poistenie nehnuteľnosti, Preberací protokol a odovzdávanie nehnuteľnosti, prepis u dodávateľov energií, daňové priznanie a pod.

Tešíme sa na spoluprácu. V rámci našich služieb Vám veľmi radi pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru za pre Vás výhodných podmienok.

© 2019 HappyReality, Všetky práva vyhradené | Created by: PHweb.sk