PREDAJ: 1.5 IZBOVÝ BEZBARIÉROVÝ TEHLOVÝ BYT Gerlachovská ulica, Košice

REZERVOVANÝ Pozemok: Cena: 114 000 €

HAPPYREALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny tehlový 1.5 izbový byt na prízemí na Gerlachovskej ulici s rozlohou 38 m2 s pivnicou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ,ktorá zahŕňa plávajúce podlahy, kuchynskú linku, nové rozvody vody a odpadu, elektroinštalácie, plastové okná, dlažbu, obklady, sprchovací kút, sanitu. Súčasťou predaja je aj zariadenie ako umývačka riadu, vstavaná chladnička, elektrická rúra, práčka, sušička, nábytok, vonkajšie žalúzie a požiarne dvere. Výhodou tohto bytu sú aj nízke prevádzkové náklady. Lokalita ponúka bohatú občiansku vybavenosť - škôlka, škola, obchody, kostol, MHD, príroda. Byt vhodný aj na kancelárske priestory prípadne inú podnikateľskú činnosť.

Vážení klienti, cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie, ktorá zahŕňa: Kompletné realitné a právne poradenstvo súvisiace s postupom pri predaji, Preverenie nehnuteľnosti, Dohľad a zodpovednosť za celý priebeh od podpisu zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy až po prevod vlastníckych práv z predávajúcich na kupujúcich, Právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou: Vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrh na vklad prevodu vlastníckych práv, Notárske poplatky za overovanie podpisov, Katastrálne poplatky potrebné na prevod vlastníckych práv, - Výber katastrálnej mapy na právne účely, - Sprostredkovanie súdno-znaleckého posudku, poistenie nehnuteľnosti, Preberací protokol a odovzdávanie nehnuteľnosti, prepis u dodávateľov energií, daňové priznanie a pod.

Tešíme sa na spoluprácu. V rámci našich služieb Vám veľmi radi pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru za pre Vás výhodných podmienok.

© 2019 HappyReality, Všetky práva vyhradené | Created by: PHweb.sk