PREDAJ: RODINNÝ DOM, 5 izbový Bajany, okres Sobrance

PREDAJ Pozemok: 3548 m2 Cena: 25 000 €

Na predaj veľký rodinný dom s 5 izbami, kuchyňou, kúpeľna, nutná rekonštrukcia. Vhodný ako rekreačné bývanie. Pozemok slnečný s rozlohou 3548 m2.

Vážení klienti, cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie, ktorá zahŕňa: Kompletné realitné a právne poradenstvo súvisiace s postupom pri predaji, Preverenie nehnuteľnosti, Dohľad a zodpovednosť za celý priebeh od podpisu zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy až po prevod vlastnických práv z predávajúcich na kupujúcich, Právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou: Vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrh na vklad prevodu vlastnických práv, Notárske poplatky za overovanie podpisov, Katastrálne poplatky potrebné na prevod vlastnických práv, Výber katastrálnej na právne účely, Sprostredkovanie súdno-znaleckého posudku, Preberací protokol a odovzdávanie nehnuteľnosti, prepis u dodávateľov energií, daňové priznanie a pod.

Tešíme sa na spoluprácu. V rámci našich služieb Vám veľmi radi pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru za pre Vás výhodných podmienok.

© 2019 HappyReality, Všetky práva vyhradené | Created by: PHweb.sk